{LANGUAGE}

ETEr-Relacjoner — uścisk dłoni z klientem

Ilustracja ETEr-CMS - smallERel to szkielet + opcje systemu CRM dla firm będących blisko klienta.
Ideą dla jego powstania jest filozofia Studia ETEr.

Ostateczny konstrukt systemu powstaje wedle indywidualnych potrzeb. Pozwala choćby trzymać z klientem elegancki kontakt, automatyczną wymianę najnowszych informacji o zleceniach czy zakupach, może przypominać o płatnościach i ułatwiać sprawną ich realizację.

ERel to też lżejsze prowadzenie firmy, może generować firmowe dokumenty PDF, automatycznie obsługiwać płatności i księgowość. Przejrzysty kalendarz zadań może przypominać o terminach - ułatwiając firmie rzetelność.

Cała funkcjonalność budowana jest w oparciu o szkielet systemu będący bazą klientów, współpracowników i administratorów, którzy logując się zyskują dostęp do ustalonych wcześniej części systemu.

Bądź otwarty na klienta, automatycznie relacjonuj postęp prac, płatności, przekazuj nowości. Gdy skończysz zlecenie klient w zadowoleniu będzie gotów uścisnąć z Tobą dłoń, zapowie powrót w razie najbliższej potrzeby. To jest cel najlepszych firm - stałe i bliskie relacje.

Skorzystaj z narzędzia ETEr-Relacjoner.

Partnerzy

  • DesignPosition

Przewodnik

Instrukcja obsługi systemu

“Needless to say I'm pleased! Thanks for your good work!”

— Tester Testowski
eter.kowa.pl


W przygotowaniu...

{ 0 komentarzy… napisz pierwszy }

Jak tu pisać:

  1. tylko na temat powyższej treści
  2. bez wulgaryzmów i obrażania kogokolwiek

e-mail nie będzie widoczny.

Przepisz proszę, kod z obrazka.ETEr-Relacjoner

Bądź otwarty na klienta, auto-relacjonuj postęp prac, płatności, przekazuj nowości. Gdy skończysz zlecenie klient będzie gotów uścisnąć z Tobą dłoń i zapowiedzieć powrót w razie najbliższej potrzeby.