{LANGUAGE}

oferujemy

Projektowanie i wykonanie stron www

Strony Internetowe wykonujemy kompleksowo. Zajmujemy się opracowaniem merytorycznym, graficznym, programistycznym, wreszcie technicznym, do momentu pełnego funkcjonowania projektu w Internecie. Porozmawiajmy o Twoim pomyśle.

 

Odświeżanie i rozbudowa

Masz już stronę www? Chcesz z niej wycisnąć więcej możliwości? Wprowadzić nowe opracowanie graficzne? Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy powiedz nam, a my zrealizujemy.

 

Systemy zarządzania treścią (CMSy)

Tworzone przez Studio ETEr fantazyjne, nowoczesne, a szczególnie minimalistyczne style dla najpopularniejszego skryptu CMS - Joomla! zadowalają już obszerne grono naszych klientów. Przygotowywaliśmy zarówno portale informacyjne jak i strony prywatne których właściciele oczekiwali wygodnego sposobu na publikowanie swoich treści. ETEr-CMS

 

Sklepy internetowe, e-commerce

Na podstawie doskonałego skryptu ZenCart tworzymy wszechstronne sklepy internetowe i katalogi ofertowe. Dzięki darmowej wersji podstawowej skryptu są to najtańsze i jednocześnie bardzo profesjonalne witryny sprzedaży lub katalogi wyrobów firmy. Skrypt daje nieograniczoną możliwość rozbudowy. Studio ETEr od kilku lat, z powodzeniem, realizuje zamówienia na nowe e-commerce.

 

Prywatne blogi (full copyright)

Jesteś lub reprezentujesz artystę, osobę publiczną, która chce się wyrażać na łamach Internetu i posiadać przy tym pełną kontrolę oraz bezwarunkowe prawo własności wypowiedzi? Służymy! Pracownicy Studia ETEr żyją sztuką, więc masz gwarancję pełnego oddania dla tego typu projektów. Twój blog będzie wyjątkowy dla czytelników i banalnie prosty w obsłudze dla Ciebie.

 

Zaawansowane portale tematyczne

Chcesz prowadzić gazetę w Internecie z możliwością współpracy wielu autorów, albo prowadzić serwis tematyczny z obsługą gromadzącej się wokół społeczności? Zadzwoń do nas, napisz. Popracujemy nad tym razem.

 

Banery reklamowe, logo, video

Jeśli już coś ma migać i hałasować to warto by to było dobre, takie właśnie staramy się wykonywać multimedia reklamujące. Zajmujemy się także projektowaniem znaków graficznych identyfikujących (logo) firmę, inicjatywę, itd.

 

Katalog S.Eter
Wejście do katalogu produktów Studia ETEr


Nasze podejście - nowy projekt = 5 etapów:

1) układ informacyjny Ilustracja - staramy się odkryć która z informacji jest najbardziej poszukiwana i jak najlepiej umieścić ją w drzewie tematów witryny. Dalej powstaje

2) topografia strony Ilustracja sytuowanie poszczególnych elementów strony tak by poruszanie się po witrynie było proste, a jej treść przejrzysta. Następnie rysuje się

3) oryginalny styl graficzny (zob. portfolio), tu staramy się wyróżnić stylem każdego naszego zleceniodawce. Wreszcie nastaje

4) wdrożenie projektu, tj. prace programistyczne pozwalające zespolić wszystko w funkcjonalną całość. Ostatni etap stanowi

5) uruchomienie strony pod adresem internetowym klienta.


Aby zapewnić nowoczesną formę i funkcjonalność, wykorzystujemy technologię:

  • xHTML
  • PHP
  • Java Script
  • CSS
  • Flash

Normy Internetu i SEO

Tworzymy w oparciu o stale rozwijaną wiedzę na temat działania wyszukiwarek (Google, Yahoo, itp.) aby Twoje publikacje miały pełną szansę na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


oferta:

Niezależnie czy dla dużej firmy, czy osoby prywatnej, Studio ETEr świadczy szeroki wachlarz usług elektronicznych z jednakowym zaangażowaniem. Oferujemy swoje doświadczenie zebrane przez ponad 10 lat pracy w sferze Internetu. Wiemy co stanowi ciekawe i użyteczne rozwiązanie.